Programma komende weken

Vorige


Het programma voor de komende week/weken:

(voor zover bekend en onder voorbehoud van wijzigingen)

Klik <hier> voor de uitslagenpagina.


Week 08:

zat. 24.02.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 Spui 1 14:30 uur J. de Jong 017444
S.P.S. 2   : uur   0
Vosmeer 2 S.P.S. 3 14:30 uur   034550
Nw. Borgvliet O17 S.P.S. O17 12:30 uur   109385
S.P.S. O15 Kruisland O15 11:15 uur R. Voshol 103737
Tholense Boys O13 S.P.S. O13-1 09:30 uur   115809
Kapelle O13-2 S.P.S. O13-2 08:30 uur   115296
Vosmeer O11 S.P.S. O11 10:00 uur   122525
S.P.S. O9 M.O.C.'17 O9-7 10:00 uur (begeleiding) 127778
W.H.S. O7 S.P.S. O7 10:00 uur   133901

Week 09:

zat. 03.03.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
Vrederust 1 S.P.S. 1 14:30 uur   018361
Prinsenland 3 S.P.S. 2 14:30 uur   030650
S.P.S. 3 Smerdiek 3 14:30 uur   031357
S.P.S. O17 M.O.C.'17 O17-4 11:15 uur   109918
W.H.S. O15 S.P.S. O15 12:00 uur   104710
S.P.S. O13-1 Alliance O13-2 10:00 uur   114663
S.P.S. O13-2 S.P.S. O13-2 . uur   0
S.P.S. O11 M.O.C.'17 O11-7 11:00 uur   120413
W.H.S. O9 S.P.S. O9 11:00 uur   126186
S.P.S. O6 S.P.S. O6 . uur   0

Week 10:

zat. 10.03.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
Wolfaartsdijk 1 S.P.S. 1 14:30 uur   018458
Nieuw Borgvliet 2 S.P.S. 2 14:30 uur   031912
Tholense Boys 4 S.P.S. 3 14:30 uur   032999
S.P.S. O17 Stavenisse O17 11:15 uur   108200
S.P.S. O15 Lepelstr. Boys O15 11:15 uur   104506
S.P.S. O13-1 V.V.C.'68 013 10:00 uur   114635
Kloetinge O13-5 S.P.S. O13-2 10:00 uur   112244
D.E.V.O. O11-2 S.P.S. O11 11:00 uur   118615
S.P.S. O9 M.E.T.O. O9-3 10:00 uur   127472
Smerdiek O7 S.P.S. O7 11:00 uur   134715

Week 11:

zat. 17.03.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 D.w.O.'15 1 14:30 uur   017975
S.P.S. 2 D.O.S.K.O. 2 14:00 uur   034032
S.P.S. 3 Vrederust 3 12:30 uur   035166
Halsteren O17-2 S.P.S. O17 10:15 uur   109019
Halsteren O15-3 S.P.S. O15 13:15 uur   101794
M.E.T.O. O13 S.P.S. O13-1 11:45 uur   112836
S.P.S. O13-2 Lepelstr. Boys O13 09:30 uur   114177
S.P.S. O11 Kogelvangers O11-3 11:00 uur   117490
Halsteren O9-3 S.P.S. O9 09:00 uur   128970
S.P.S. O7 V.V.C.'68 O7 10:00 uur   133289

Week 12:

zat. 24.03.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
Halsteren 1 S.P.S. 1 15:00 uur   018770
D.V.O.'60 2 S.P.S. 2 13:00 uur   032112
S.P.S. 3 Welberg 2 14:30 uur   032392
S.P.S. O17 Tholen. Boys O17-2 11:15 uur   111105
S.P.S. O15 V.I.V.O.O. O15 11:15 uur   101882
S.P.S. O13-1 Steenbergen O13-2 10:00 uur   115708
M.O.C.'17 O13-5 S.P.S. O13-2 09:45 uur   114524
de Fendert O11-3 S.P.S. O11 10:30 uur   120613
S.P.S. O9 CluZoNa O9-2 10:00 uur   139161
Welberg O7-3 S.P.S. O7 09:00 uur   134332

Week 13:

zat. 31.03.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 Waarde 1 14:30 uur   018981
S.P.S. 2 S.P.S. 2 . uur   0
S.P.S. 3 S.P.S. 3 . uur   0
S.P.S. O17 S.P.S. O17 . uur   0
S.P.S. O15 S.P.S. O15 . uur   0
S.P.S. O13-1 S.P.S. O13-1 . uur   0
S.P.S. O13-2 S.P.S. O13-2 . uur   0
S.P.S. O11 S.P.S. O11 . uur   0
S.P.S. O9 S.P.S. O9 . uur   0
S.P.S. O6 S.P.S. O6 . uur   0

Week 14:

zat. 07.04.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 Vosmeer 1 14:30 uur   018674
S.P.S. 2 fc Bergen 2 14:00 uur   032624
SKNWK/Ou'kerk 3 S.P.S. 3 12:30 uur   031516
W.V.V.'67 O17 S.P.S. O17 12:30 uur   108001
S.K.N.W.K. O15 S.P.S. O15 10:45 uur   102674
D.O.S.K.O. O13 S.P.S. O13-1 10:30 uur   112951
Nw. Borgvliet O13-2 S.P.S. O13-2 09:15 uur   112655
S.P.S. O11 Kruisland O11-2 11:00 uur   117508
Grenswachters O9-3 S.P.S. O9 09:00 uur   126274
S.P.S. O7 Steenbergen O7 10:00 uur   134375

Week 15:

zat. 14.04.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
Stavenisse 1 S.P.S. 1 14:30 uur   017238
Gastel 2 S.P.S. 2 14:30 uur   032702
S.P.S. 3 de Fendert 4 14:30 uur   031223
S.P.S. O17 D.E.V.O. O17-2 11:15 uur   108980
S.P.S. O15 V.V.C.'68 O15 11:15 uur   101540
S.P.S. O13-1 Roosendaal O13-5 10:00 uur   115800
S.P.S. O13-2 Steenbergen O13-3 09:30 uur   111871
Klundert O11-3 S.P.S. O11 08:35 uur   120122
S.P.S. O9 Kruisland O9-2 09:00 uur   127502
Tholense Boys O7 S.P.S. O7 09:30 uur   133828

Week 16:

zat. 21.04.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 Smerdiek 1 14:30 uur   018384
S.P.S. 2 V.V.C.'68 3 14:00 uur   033143
W.H.S. 4 S.P.S. 3 13:15 uur   032428
Roosendaal O17-4 S.P.S. O17 15:00 uur   107747
Tholense Boys O15 S.P.S. O15 11:00 uur   101680
Prinsenland O13 S.P.S. O13-1 09:30 uur   114989
S.P.S. O13-2 W.V.V.'67 O13 09:30 uur   113246
S.P.S. O11 CluZoNa O11-4 11:00 uur   120051
Welberg O9-2 S.P.S. O9 09:00 uur   126368
S.P.S. O7 Welberg O7-2 10:00 uur   134553

Week 17:

zat. 28.04.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 S.P.S. 1 . uur   0
S.P.S. 2 S.P.S. 2 . uur   0
S.P.S. 3 S.P.S. 3 . uur   0
S.P.S. O17 S.P.S. O17 . uur   0
S.P.S. O15 S.P.S. O15 . uur   0
S.P.S. O13-1 S.P.S. O13-1 . uur   0
S.P.S. O13-2 S.P.S. O13-2 . uur   0
S.P.S. O11 S.P.S. O11 . uur   0
S.P.S. O9 S.P.S. O9 . uur   0
S.P.S. O6 S.P.S. O6 . uur   0

Week 18:

zat. 05.05.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 S.P.S. 1 . uur   0
S.P.S. 2 S.P.S. 2 . uur   0
S.P.S. 3 S.P.S. 3 . uur   0
S.P.S. O17 S.P.S. O17 . uur   0
S.P.S. O15 S.P.S. O15 . uur   0
S.P.S. O13-1 S.P.S. O13-1 . uur   0
S.P.S. O13-2 S.P.S. O13-2 . uur   0
S.P.S. O11 S.P.S. O11 . uur   0
S.P.S. O9 S.P.S. O9 . uur   0
S.P.S. O6 S.P.S. O6 . uur   0

Week 19:

zat. 12.05.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
Hansweertse Boys 1 S.P.S. 1 14:30 uur   018026
Smerdiek 2 S.P.S. 2 13:00 uur   034577
S.P.S. 3 Bruse Boys 4 14:30 uur   033687
S.P.S. O17 W.H.S. O17 11:15 uur   108506
S.P.S. O15 S.P.S. O15 : uur   0
S.P.S. O13-1 Bruse Boys O13 10:00 uur   113747
Halsteren O13-6 S.P.S. O13-2 09:00 uur   115969
Kogelvangers O11-4 S.P.S. O11 09:00 uur   139263
S.P.S. O9 N.O.A.D.'67 O9 10:00 uur   129062
Smerdiek O7-2 S.P.S. O7 09:30 uur   133970

Week 20:

zat. 19.05.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 Cadzand 1 14:30 uur   017135
S.P.S. 2 Kogelvangers 2 14:00 uur   035667
fc Bergen 4 S.P.S. 3 14:30 uur   033532
Kogelvangers O17 S.P.S. O17 12:30 uur   110901
M.E.T.O. O15 S.P.S. O15 13:15 uur   105371
Kogelvangers O13 S.P.S. O13-1 09:00 uur   112536
S.P.S. O13-2 M.E.T.O. O13-2 09:30 uur   114336
S.P.S. O11 N.V.S. O11-2 11:00 uur   120578
Krabbendijke O9-2 S.P.S. O9 08:30 uur   128340
S.P.S. O7 Steenbergen O7-2 10:00 uur   133614

Week 21:

zat. 26.05.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
Apollo'69 1 S.P.S. 1 14:30 uur   018202
D.V.O.'60 4 S.P.S. 2 13:00 uur   091869
S.P.S. 3 Halsteren 4 14:30 uur   034645
S.P.S. O17 N.V.S. O17 11:15 uur   109571
S.P.S. O15 Yerseke O15 11:15 uur   102170
S.P.S. O13-1 Kruisland O13 10:00 uur   114309
N.S.V. O13-2 S.P.S. O13-2 08:45 uur   114138
W.H.S. O11-2 S.P.S. O11 10:00 uur   118334
S.P.S. O9 Stavenisse O9 10:00 uur   124775
N.V.S. O7 S.P.S. O7 09:45 uur   133502

Week 22:

zat. 02.06.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 S.P.S. 1 . uur   0
S.P.S. 2 S.P.S. 2 . uur   0
S.P.S. 3 S.P.S. 3 . uur   0
S.P.S. O17 S.P.S. O17 . uur   0
S.P.S. O15 S.P.S. O15 . uur   0
S.P.S. O13-1 S.P.S. O13-1 . uur   0
S.P.S. O13-2 S.P.S. O13-2 . uur   0
S.P.S. O11 S.P.S. O11 . uur   0
S.P.S. O9 S.P.S. O9 . uur   0
S.P.S. O6 S.P.S. O6 . uur   0

Week 23:

zat. 09.06.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 S.P.S. 1 . uur   0
S.P.S. 2 S.P.S. 2 . uur   0
S.P.S. 3 S.P.S. 3 . uur   0
S.P.S. O17 S.P.S. O17 . uur   0
S.P.S. O15 S.P.S. O15 . uur   0
S.P.S. O13-1 S.P.S. O13-1 . uur   0
S.P.S. O13-2 S.P.S. O13-2 . uur   0
S.P.S. O11 S.P.S. O11 . uur   0
S.P.S. O9 S.P.S. O9 . uur   0
S.P.S. O6 S.P.S. O6 . uur   0

Week 00:

zat. 00.00.2018
Wedstrijdprogramma S.P.S. (BBHZ71T)
Thuis Uit Aanvang Scheidsrechter Wed.nr.
S.P.S. 1 S.P.S. 1 . uur   0
S.P.S. 2 S.P.S. 2 . uur   0
S.P.S. 3 S.P.S. 3 . uur   0
S.P.S. O17 S.P.S. O17 . uur   0
S.P.S. O15 S.P.S. O15 . uur   0
S.P.S. O13-1 S.P.S. O13-1 . uur   0
S.P.S. O13-2 S.P.S. O13-2 . uur   0
S.P.S. O11 S.P.S. O11 . uur   0
S.P.S. O9 S.P.S. O9 . uur   0
S.P.S. O6 S.P.S. O6 . uur   0