S.P.S. O11 seizoen 2017 - 2018

Vorige

S.P.S. O11

SPS O11

Bovenste rij staand van links naar rechts:
Thijmen de Rooij - Lisa van Dijke - Marit van Haaften -
Sophie Boelhouwers - Amber Uijl
Middelste rij van links naar rechts:
Jasper van Nieuwenhuijzen
Zittend van links naar rechts:
Tim Jansen - Marco Jansen - Han de Rooij - Danique Noordijke

 

Het seizoen in overzicht, klik op de uitslagen
voor eventuele foto's en/of een wedstrijdverslag:



De beker: (groep 6 - 23)

Datum: zaterdag 02 september 2017
Tholense Boys O11-3
-
S.P.S. O11
(9-0)
Doelpuntenmakers S.P.S.: n.v.t.
.
Datum: zaterdag 09 september 2017
S.P.S. O11
-
CluZoNa O11-4
(0-4)
Doelpuntenmakers S.P.S.: Lisa de Jong 2
.
Datum: woensdag 27 september 2017
W.I.K.'57 O11
-
S.P.S. O11
(bno)
6 - 0
Doelpuntenmakers S.P.S.: n.v.t.
.

Eindstand:

1.
W.I.K.'57 O11
03 - 09
26-05
2.
Tholense Boys O11-3
03 - 06
28-12
3.
CluZoNa O11-4
03 - 03
10-20
4.
S.P.S. O11
03 - 00
02-29

W.I.K.'57 O11 naar de volgende ronde.



Tegenstanders seizoen 2017 - 2018
6e klasse 03 (najaarscompetitie)
de Fendert O11-3 Fijnaart 10.30 uur
Grenswachters O11-2 Putte 10.30 uur
M.E.T.O. O11-3 Hoogerheide 10.30 uur
M.O.C.'17 O11-10 Bergen op Zoom 10.30 uur
fc Moerstraten O11 Moerstraten 10.00 uur
N.S.V. O11-3 Nispen 11.00 uur
Nieuw Borgvliet O11-2 Bergen op Zoom 11.00 uur
Roosendaal O11-7 Roosendaal 09.00 uur
Tholense Boys O11-3 Tholen 09.45 uur
V.I.V.O.O. O11 Huijbergen 11.00 uur
V.V.C.'68 O11-2 Halsteren 09.30 uur

De competitie: 6e klasse 03 (najaarsreeks)

Datum: zaterdag 23 september 2017
M.E.T.O. O11-3
-
S.P.S. O11
(3-1)
7 - 1
Doelpuntenmakers S.P.S.: eigen doelpunt
.
Datum: zaterdag 30 september 2017
S.P.S. O11
-
Moerstraten O11
(0-6)
Doelpuntenmakers S.P.S.: n.v.t.
.
Datum: zaterdag 07 oktober 2017
N.S.V. O11-3
-
S.P.S. O11
(6-0)
10 - 2
Doelpuntenmakers S.P.S.: Geert van der Slikke
Amber Uijl
Datum: zaterdag 14 oktober 2017
S.P.S. O11
-
Tholense Boys O11-3
(1-7)
Doelpuntenmakers S.P.S.: Geert van der Slikke
.
Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.
Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.
Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.
Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.
Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.
Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.
Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.

Eindstand:

1.
Rillandia JO11-2
08
06
01
01
19
50
21
2.
Smerdiek JO11-2
08
04
03
01
15
31
25
3.
S.P.S. JO11-2
08
03
01
04
10
34
46
4.
N.V.S. JO11-2
08
03
00
05
09
25
27
5.
Halsteren JO11-7
08
01
01
06
04
11
32
6.
V.V.C.'68 JO11-2 heringedeeld

 


Tegenstanders seizoen 2016 - 2017
5e klasse 08 (voorjaarscompetitie)
CluZoNa O11-5 Wouw 09.30 uur
Halsteren O11-7 Halsteren 09.00 uur
M.O.C.'17 O11-7 Bergen op Zoom 08.30 uur
N.V.S. O11-2 Nieuw Vossemeer 10.45 uur
Prinsenland O11-3 Dinteloord 08.30 uur

 

De competitie: 5e klasse 08 (voorjaarsreeks)

Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.

Eindstand:

1.
M.O.C.'17 O11-7
10
08
01
01
25
41
19
2.
N.V.S. O11-2
10
07
01
02
22
55
22
3.
Prinsenland O11-3
10
07
01
02
22
49
24
4.
S.P.S. O11-2
10
03
00
07
09
33
46
5.
Halsteren O11-7
10
03
00
07
09
20
40
6.
CluZoNa O11-5
10
00
01
09
01
12
59

 



Vriendschappelijk:

Datum: ..
S.P.S. O11
-
S.P.S. O11
()
..
Doelpuntenmakers S.P.S.: ..
.

Toernooi(en):

Datum: ..
S.P.S. O11-2
S.P.S. O11-2
..e plaats

 



Diversen:

00.00.201.: ..



 

 


Credits
Tekst: d'n Vjírtienuh
Foto's: d'n Vjírtienuh

 


 



 

 

 

 


S.P.S. O11


Hoofdbegeleiding / trainer:

 

Han de Rooij
06

Begeleiding:

 

Marco Jansen
06



Spelers:

 

Sophie Boelhouwers

 

Lisa van Dijke

 

Marit van Haaften

 

Jasper van Nieuwenhuijzen

 

Danique Noordijke

 

Thijmen de Rooij

 

Amber Uijl

 

Noah Uijl


Credits

Foto's: d'n Vjírtienuh